WITAMY SERDECZNIE

Nick NUTY-ZAPACHOWE powstał z myślą o tym aby mogli Państwo nabywać najwyższą jakość towaru

w jak najlepszych cenach.

Liczymy, że w niedługim czasie zdobędziemy Państwa zaufanie i pozyskamy nowych stałych Klientów.

FLAKON lub TESTER używa się w klasycznych perfumeriach, by klienci mogli wypróbować, zapach perfum na swojej skórze. Opakowanie testera nie jest bogato zdobione i foliowane, jak to, w które zapakowany jest produkt. Testery również mogę być pozbawione opakowania. Tester zatem różni się od klasycznego produktu tylko tym, że zapakowany jest w białe bądź tekturowe pudełko, często bez nadruków. Na flakonie często znajduje się naklejka, lub napis „tester”, flakon często nie jest wyposażony w korek na atomizerze. Jeśli chcą Państwo perfumy dla siebie, a opakowanie nie jest Państwu potrzebne – tester jest w tym przypadku idealnym wyborem. Jeśli perfumy są prezentem dla kogoś – polecamy zakup produktu w klasycznym opakowaniu.

JEŻELI CHODZI O KODY PRODUKCJI DANEJ PARTII PRODUKTU TO NALEŻY SIĘ KONTAKTOWAĆ TELEFONICZNIE W GODZINACH PRACY SKLEPU 10-17. ZDJĘCIA NA STRONIE SĄ PODGLĄDOWE I MOGĄ WPROWADZAĆ W BŁĄD ZA CO Z GÓRY PRZEPRASZAMY.

Regulamin Sklepu

NUTY-ZAPACHOWE

Sklep internetowy pod marką NUTY-ZAPACHOWE

jest prowadzony przez firmę:
SPARDOS” Grzegorz Zgliczyński
ul. Marka Hłaski 10
01-689 Warszawa
NIP: 118-171-18-62
REGON 144826412
ING 18 1050 1054 1000 0090 9151 0371
Tel.: 570407404
 e-mail: NUTYZAPACHOWE@OP.PL 
e-mail: SKLEP@NUTY-ZAPACHOWE.PL
 
SKLEP INTERNETOWY WWW.NUTY-ZAPACHOWE.PL PROWADZI TYLKO I WYŁĄCZNIE SPRZEDAŻ WYSYŁKOWĄ
 
Sklep internetowy NUTY-ZAPACHOWE prowadzi sprzedaż wysyłkową wyrobów perfumeryjnych na terenie Polski oraz Europy po wcześniejszej wpłacie na konto.
 1. Wszystkie produkty dostępne w sklepie NUTY-ZAPACHOWE są  w 100% oryginalne. Zdjęcia na naszej stronie nie zawsze przedstawiają sprzedawany przedmiot, jeżeli chodzi o kody produkcji należy pytać przed zakupem czy dany kod produkcji jest aktualny z tym na stronie.
 2. Wszystkie ceny są podane w polskich złotych i są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
 3. Zamówienia przyjmowane są automatycznie (za pośrednictwem systemu informatycznego) przez Internet: NUTY-ZAPACHOWE, e-mailem: NUTYZAPACHOWE@OP.PL i telefonicznie 797-879-955.
 4. Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest poprawne wypełnienie (wraz z telefonem) i wysłanie formularza dostawy tuż po kupnie przedmiotu.
 5. UWAGA PRZESYŁKI SĄ WYSYŁANE NA ADRES PODANY W ODPOWIEDNIM MIEJSCU W FORMULARZU DOSTAWY!!! NIE PRZYJMUJEMY INNEGO ADRESU DO WYSYŁKI POPRZEZ WIADOMOŚCI E-MAIL ORAZ INNE ŚRODKI PRZEKAZU!!! KOSZTY JAKIE PONIÓSŁ UŻYTKOWNIK ALLEGRO W DOSYŁANIU PRZESYŁEK NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI PRZEZ SKLEP NUTY-ZAPACHOWE
 6. Klient przed odbiorem osobisty powinien potwierdzić zamówienie dzień przed odbiorem telefonicznie bądź mailowo.
 7. Zastrzegamy sobie prawo odstąpienia od realizacji zamówienia Klienta, który nie podał wszystkich wymaganych danych lub podane dane budzą wątpliwości co do ich poprawności.
 8. Termin wysyłki zamówionych towarów liczony jest od momentu potwierdzenia zamówienia i wynosi on 24-72 godzin (dni robocze), chyba że wspólnie z Klientem został ustalony inny termin. W przypadku złożenia zamówienia z wybraną przez Klienta formą płatności przelewem na rachunek firmy „SPARDOS”, zamówienie zostanie wysłane po potwierdzeniu wpływu kwoty wartości zamówienia na rachunek.
 9. Dostawy realizowane są za pośrednictwem Firmy Kurierskiej POCZTEX lub POCZTY POLSKIEJ i wysyłane jako przesyłki priorytetowe. Koszt podane są na aukcjach. Przy zamówieniu powyżej 900 złotych  przy wpłacie na konto wysyłka gratis. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.
 10. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w ofercie w szczególności wycofywania produktów ze sprzedaży lub zmiany cen. Po dokonaniu zamówienia obowiązującą ceną produktu jest cena, za którą produkt został zamówiony, bez względu na późniejsze zmiany.
 11. Do każdych zakupionych perfum Klient dostaje dowód zakupu PARAGON lub FAKTURĘ VAT. W tym celu Klient wypełnia niezbędne dane w formularzu zamówienia.
 12. Zapłata za towar uiszczana jest z góry przelewem albo gotówką przy odbiorze przesyłki.
 13. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika, wszelkie koszty pokrywa Klient.
 14. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki . Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze zwracamy przelewem na podany numer konta. Koszt opakowania i odesłania produktu ponosi Klient. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem!!!!!
 15. Firma „SPARDOS” zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą Klienci NUTY-ZAPACHOWE mają prawo do wglądu     w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania do celów związanych z realizacją zamówienia.
 16. „Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e – mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez sklep oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., danych osobowych Klienta w celu wypełnienia ankiety oceny procesu składania zamówienia, ankiety oceny realizacji zamówienia oraz ankiety oceny produktu (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ).”
 17. Klient ma obowiązek zapoznać się z regulaminem perfumerii internetowej NUTY-ZAPACHOWE i jest każdorazowo związany postanowieniami Regulaminu w chwili dokonania zamówienia.
 18. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu cywilnego oraz Ustawy z dnia 2 marca 2000r. O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

UWAGA

Art. 212. kk
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków
masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Reklamacje i zwroty

 1. W razie uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu, prosimy o  spisanie wraz z kurierem protokołu reklamacyjnego będzie on bowiem niezbędny do uzyskania odszkodowania od przewoźnika.
 2. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny o ile towar nie był używany w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Czas na odesłanie przesyłki to 14 dni.
 3. Pełny zwrot kosztów przysługuje tylko w tedy gdy produkt zakupiony na naszej aukcji był nie używany w przeciwnym przypadku sklep nuty-zapachowe potrąca 30-90% kwoty zakupu w zależności od zużycia produktu.
 4. Prosimy o dołączenie oryginalnego dowodu zakupu
 5. Sklep NUTY-ZAPACHOWE nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.
 6. Reklamacje należy składać na adres:
 7. „SPARDOS” – Grzegorz Zgliczyński
  ul MARKA HŁASKI 10
  01-689Warszawa
 8. Pieniądze za zwrócony towar Klient otrzyma przelewem na wskazany numer konta.
 9. Koszty odesłania do naszego sklepu zamówionego produktu nie podlegają zwrotowi.
 10. W przypadku zwrotu prosimy o wypełnienie oświadczenia poniżej

>WZÓR OŚWIADCZENIE ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ<

Zmiany w prawach konsumenta w 25 grudnia  2014 r.

Najważniejsze zmiany, o których każdy konsument powinien wiedzieć :

 1. Wydłużenie czasu na odstąpienie kupującego od umowy zawartej przez Internet (czyli na odległość) oraz na pokazie (czyli poza lokalem przedsiębiorstwa) z 10 do 14 dni.
 2. Uregulowanie kwestii kosztów odesłania towaru. Warto wiedzieć, że w sytuacji rezygnacji z zakupów – to konsument poniesie koszty odesłania towaru, a sprzedawca zwróci oprócz ceny produktu także koszt jego wysłania, ale tylko najtańszy przez siebie oferowany.
 3. Zapłata za zmniejszenie wartości towaru. Konsument ma prawo obejrzeć dostarczony towar w taki sposób, w jaki mógłby to zrobić w sklepie stacjonarnym. Jeżeli rzecz nie spełnia jego wymagań, nie może używać jej dowolnie. Gdy tak się stanie i klient będzie chciał odstąpić od umowy, przedsiębiorca ma prawo obciążyć go dodatkowymi kosztami w związku ze zmniejszeniem wartości towaru.
 4. Jasne terminy zwrotu kosztów zakupu. Jeśli konsument zrezygnował z e-zakupów i wysłał oświadczenie, to sprzedawca będzie miał prawo wstrzymać się ze zwrotem  pieniędzy za rzecz oraz kosztów jej wysyłki do czasu otrzymania od konsumenta towaru lub potwierdzenia jego nadania.
 5. Dodatkowe koszty zakazane. Za skorzystanie z określonej formy płatności przedsiębiorcy nie wolno żądać od konsumenta opłaty przewyższającej koszty poniesione przez sprzedawcę z tego tytułu. Dodatkowa opłata – np. za płatność kartą – nie może być wyższa od prowizji, którą uiści w związku z tym sprzedawca.

RODO

Informacja dotycząca przerwania Twoich danych osobowych w celach promocyjnych

§.1 Postanowienia Ogólne

1. Administratorem danych jest: „SPARDOS”Grzegorz Zgliczyński, Marka Hłaski 10, 01-689 Warszawa, REGON: 144826412, NIP: 118-171-18-62. Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a ich przechowywanie ma miejsce na zabezpieczonych serwerach. 2. Na potrzeby lepszego odbioru Polityki Prywatności termin „Użytkownik” zastąpiony został określeniem „Ty”, „Administrator” – „My”. Termin „RODO” oznacza Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

§2. Administrator Danych

3. Dane osobowe przetwarzane są: a. zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych b. w zakresie i celu niezbędnym do nawiązania, ukształtowania treści Umowy, zmiany bądź jej rozwiązania oraz prawidłowej realizacji Usług świadczonych drogą elektroniczną, c. w zakresie i celu niezbędnym do wypełnienia uzasadnionych interesów (prawnie usprawiedliwionych celów), a przetwarzanie nie narusza praw i wolności osoby. d. w celach promocyjnych i marketingowych
4. Każda osoba, której dane dotyczą (jeżeli jesteśmy ich administratorem) ma prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
5. Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w organizacji Usługodawcy jest możliwy drogą elektroniczną pod adresem e-mail: spardos@onet.eu.
6. Zastrzegamy sobie prawo do przetwarzania Twoich danych po rozwiązaniu Umowy lub cofnięciu zgody tylko w zakresie na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem lub jeżeli przepisy krajowe albo unijne bądź prawa międzynarodowego obligują nas do retencji danych.
7. Usługodawca ma prawo udostępniać dane osobowe Użytkownika oraz innych jego danych podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa (np. organom ścigania).
8. Usunięcie danych osobowych może nastąpić na skutek cofnięcia zgody bądź wniesienia prawnie dopuszczalnego sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych.
9. Usługodawca nie udostępniania danych osobowych innym podmiotom aniżeli upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa.
10. Dane osobowe przetwarzają osoby wyłącznie upoważnione przez nas albo przetwarzający, z którymi ściśle współpracujemy.
11. Zgoda dotyczy konkretnego adresu email, a także innych powiązanych z domeną.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż

Grzegorz Zgliczyński
„SPARDOS”
Marka Hłaski 10
01-689 Warszawa
REGON: 144826412
NIP: 118-171-18-62

przetwarza następujący zakres Państwa danych osobowych;

– Imię, nazwisko, adres e-mail, telefon kontaktowy oraz adres korespondencyjny i do wystawienia faktury

Dane te były pozyskane w wyniku przeprowadzonych czynności cywilno-prawnych

zapytań ofertowych lub korespondencji z naszą firmą z dniem
przeprowadzenia w/w czynności.

W świetle powyższego Pragniemy Państwa poinformować, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych (dalej: Administrator) jest:

Grzegorz Zgliczyński
„SPARDOS”
Marka Hłaski 10
01-689 Warszawa
REGON: 144826412
NIP: 118-171-18-62

Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej
na adres:

Grzegorz Zgliczyński
„SPARDOS”
Marka Hłaski 10
01-689 Warszawa
REGON: 144826412
NIP: 118-171-18-62

e-mail: spardos@onet.eu

2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować
pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres:

Grzegorz Zgliczyński
„SPARDOS”
Marka Hłaski 10
01-689 Warszawa
REGON: 144826412
NIP: 118-171-18-62

lub email: spardos@onet.eu

3. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f
RODO, tj. w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie
uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora.

4. Prawnie uzasadnione interesy realizowane przez firmę polegają na oferowaniu
klientom produktów i naszych usług.

5. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane ręcznie oraz automatycznie w celu
dostarczania klientom „SPARDOS” Grzegorz Zgliczyński kompleksowej informacji gospodarczej w ramach oferowanych przez Firmę produktów, w celu prowadzenia działalności gospodarczej zgodnie z przepisami prawa.

6. Administrator przetwarza Państwa dane osobowe w zakresie, w jakim są one
udostępniane przez źródła publicznie – tj. dostępne na stronach www oraz rejestry
urzędowe (KRS, REGON itp.)

7. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługuje Pani/Panu
prawo do:
– żądania od Administratora dostępu do Pani/Pana danych osobowych,
– żądania od Administratora sprostowania Pani/Pana danych osobowych,
– żądania od Administratora usunięcia Pani/Pana danych osobowych,
– żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,

– wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/pana danych osobowych,
– przenoszenia Pani/Pana danych osobowych,
– wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Z powyższych praw można skorzystać poprzez: kontakt e-mailowy pod adresem:
spardos@onet.eu lub za pomocą poczty tradycyjnej, listownie na adres:

Grzegorz Zgliczyński
„SPARDOS”
Marka Hłaski 10
01-689 Warszawa
REGON: 144826412
NIP: 118-171-18-62

Informujemy również, że:

8. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej,
technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym
czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem,
wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

9. Regulamin jest dostępny pod adresem

Pozdrawiam,
Administrator Danych Osobowych
Grzegorz Zgliczyński

POZDRAWIAM I ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW

NUTY-ZAPACHOWE