Regulamin

WITAMY SERDECZNIE

Nick NUTY-ZAPACHOWE powstał z myślą o tym aby mogli Państwo nabywać najwyższą jakość towaru

w jak najlepszych cenach. Liczymy, że

w niedługim czasie zdobędziemy Państwa zaufanie i pozyskamy nowych stałych Klientów.

FLAKON lub TESTER używa się w klasycznych perfumeriach, by klienci mogli wypróbować, zapach perfum na swojej skórze. Opakowanie testera nie jest bogato zdobione i foliowane, jak to, w które zapakowany jest produkt. Testery również mogę być pozbawione opakowania. Tester zatem różni się od klasycznego produktu tylko tym, że zapakowany jest w białe bądź tekturowe pudełko, często bez nadruków. Na flakonie często znajduje się naklejka, lub napis „tester”, flakon często nie jest wyposażony w korek na atomizerze. Jeśli chcą Państwo perfumy dla siebie, a opakowanie nie jest Państwu potrzebne – tester jest w tym przypadku idealnym wyborem. Jeśli perfumy są prezentem dla kogoś – polecamy zakup produktu w klasycznym opakowaniu.

Regulamin Sklepu

NUTY-ZAPACHOWE

Sklep internetowy pod marką NUTY-ZAPACHOWE

jest prowadzony przez firmę:
SPARDOS” Grzegorz Zgliczyński
ul. Marka Hłaski 10
01-689 Warszawa
NIP: 118-171-18-62
REGON 144826412
ING 18 1050 1054 1000 0090 9151 0371
Tel.: 570407404
e-mail: SKLEP@NUTY-ZAPACHOWE.PL
 
SKLEP INTERNETOWY WWW.NUTY-ZAPACHOWE.PL PROWADZI TYLKO I WYŁACZNIE SPRZEDAŻ WYSYŁKOWĄ
 
Sklep internetowy NUTY-ZAPACHOWE prowadzi sprzedaż wysyłkową wyrobów perfumeryjnych na terenie Polski oraz Europy po wcześniejszej wpłacie na konto.
 1. Wszystkie produkty dostępne w sklepie NUTY-ZAPACHOWE                       są  w 100% oryginalne.
 2. Wszystkie ceny są podane w polskich złotych i są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
 3. Zamówienia przyjmowane są automatycznie (za pośrednictwem systemu informatycznego) przez Internet: NUTY-ZAPACHOWE,  i telefonicznie 570407404.
 4. Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest poprawne wypełnienie (wraz z telefonem) i wysłanie formularza dostawy tuż po kupnie przedmiotu.
 5. UWAGA PRZESYŁKI SĄ WYSYŁANE NA ADRES PODANY W ODPOWIEDNIM MIEJSCU W FORMULARZU DOSTAWY!!! NIE PRZYJMUJEMY INNEGO ADRESU DO WYSYŁKI POPRZEZ WIADOMOŚCI E-MAIL ORAZ INNE ŚRODKI PRZEKAZU!!! KOSZTY JAKIE PONIÓSŁ UŻYTKOWNIK ALLEGRO W DOSYŁANIU PRZESYŁEK NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI PRZEZ SKLEP NUTY-ZAPACHOWE
 6. Zastrzegamy sobie prawo odstąpienia od realizacji zamówienia Klienta, który nie podał wszystkich wymaganych danych lub podane dane budzą wątpliwości co do ich poprawności.
 7. Termin wysyłki zamówionych towarów liczony jest od momentu potwierdzenia zamówienia i wynosi on 24-72 godzin (dni robocze), chyba że wspólnie z Klientem został ustalony inny termin. W przypadku złożenia zamówienia z wybraną przez Klienta formą płatności przelewem na rachunek firmy “SPARDOS”, zamówienie zostanie wysłane po potwierdzeniu wpływu kwoty wartości zamówienia na rachunek.
 8. Dostawy realizowane są za pośrednictwem Firmy Kurierskiej POCZTEX lub POCZTY POLSKIEJ i wysyłane jako przesyłki priorytetowe. Koszt podane są na aukcjach. Przy zamówieniu powyżej 900 złotych  przy wpłacie na konto wysyłka gratis. W przypadku braku towaru w magazynie,Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.
 9. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w ofercie w szczególności wycofywania produktów ze sprzedaży lub zmiany cen. Po dokonaniu zamówienia obowiązującą ceną produktu jest cena, za którą produkt został zamówiony, bez względu na późniejsze zmiany.
 10. Do każdych zakupionych perfum Klient dostaje dowód zakupu PARAGON lub FAKTURĘ VAT. W tym celu Klient wypełnia niezbędne dane w formularzu zamówienia.
 11. Zapłata za towar uiszczana jest z góry przelewem albo gotówką przy odbiorze przesyłki.
 12. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika, wszelkie koszty pokrywa Klient.
 13. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki . Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze zwracamy przelewem na podany numer konta. Koszt opakowania i odesłania produktu ponosi Klient. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem!!!!!
 14. Firma “SPARDOS” zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą Klienci NUTY-ZAPACHOWE mają prawo do wglądu     w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania do celów związanych z realizacją zamówienia.
 15. „Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e – mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez sklep oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., danych osobowych Klienta w celu wypełnienia ankiety oceny procesu składania zamówienia, ankiety oceny realizacji zamówienia oraz ankiety oceny produktu (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ).”
 16. Klient ma obowiązek zapoznać się z regulaminem perfumerii internetowej NUTY-ZAPACHOWE i jest każdorazowo związany postanowieniami Regulaminu w chwili dokonania zamówienia.
 17. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu cywilnego oraz Ustawy z dnia 2 marca 2000r. O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

UWAGA

Art. 212. kk
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków
masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Reklamacje i zwroty

 1. W razie uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu, prosimy o  spisanie wraz z kurierem protokołu reklamacyjnego będzie on bowiem niezbędny do uzyskania odszkodowania od przewoźnika.
 2. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny o ile towar nie był używany w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Czas na odesłanie przesyłki to 14 dni.
 3. Pełny zwrot kosztów przysługuje tylko w tedy gdy produkt zakupiony na naszej aukcji był nie używany w przeciwnym przypadku sklep nuty-zapachowe potrąca 30-90% kwoty zakupu w zależności od zużycia produktu.
 4. Prosimy o dołączenie oryginalnego dowodu zakupu
 5. Sklep NUTY-ZAPACHOWE nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.
 6. Reklamacje należy składać na adres:”SPARDOS” – Grzegorz Zgliczyński
  ul MARKA HŁASKI 10
  01-689 Warszawa
 7. Pieniądze za zwrócony towar Klient otrzyma przelewem na wskazany numer konta.
 8. Koszty odesłania do naszego sklepu zamówionego produktu nie podlegają zwrotowi.
 9. W przypadku zwrotu prosimy o wypełnienie oświadczenia poniżej

>WZÓR OŚWIADCZENIE ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ<

570407404

Zmiany w prawach konsumenta w 25 grudnia  2014 r.

Najważniejsze zmiany, o których każdy konsument powinien wiedzieć :

 1. Wydłużenie czasu na odstąpienie kupującego od umowy zawartej przez Internet (czyli na odległość) oraz na pokazie (czyli poza lokalem przedsiębiorstwa) z 10 do 14 dni.
 2. Uregulowanie kwestii kosztów odesłania towaru. Warto wiedzieć, że w sytuacji rezygnacji z zakupów – to konsument poniesie koszty odesłania towaru, a sprzedawca zwróci oprócz ceny produktu także koszt jego wysłania, ale tylko najtańszy przez siebie oferowany.
 3. Zapłata za zmniejszenie wartości towaru. Konsument ma prawo obejrzeć dostarczony towar w taki sposób, w jaki mógłby to zrobić w sklepie stacjonarnym. Jeżeli rzecz nie spełnia jego wymagań, nie może używać jej dowolnie. Gdy tak się stanie i klient będzie chciał odstąpić od umowy, przedsiębiorca ma prawo obciążyć go dodatkowymi kosztami w związku ze zmniejszeniem wartości towaru.
 4. Jasne terminy zwrotu kosztów zakupu. Jeśli konsument zrezygnował z e-zakupów i wysłał oświadczenie, to sprzedawca będzie miał prawo wstrzymać się ze zwrotem  pieniędzy za rzecz oraz kosztów jej wysyłki do czasu otrzymania od konsumenta towaru lub potwierdzenia jego nadania.
 5. Dodatkowe koszty zakazane. Za skorzystanie z określonej formy płatności przedsiębiorcy nie wolno żądać od konsumenta opłaty przewyższającej koszty poniesione przez sprzedawcę z tego tytułu. Dodatkowa opłata – np. za płatność kartą – nie może być wyższa od prowizji, którą uiści w związku z tym sprzedawca.

POZDRAWIAM I ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW

NUTY-ZAPACHOWE

570407404